Projekt Naturo Proměna

NATURO PROMĚNA – projekt, který změnil život.

Abychom Vám mohli produkty ukázat v akci – spustili jsme projekt NATURO PROMĚNA. Do projektu jsme vybrali psi různých plemen, rozdílných věkových kategorií i zdravotních obtíží.

Seznamte se s

Proměna naturo - psi se jmény

V krátkém přehledu:

 

Nebo podrobněji:

Štěňátko Decoy má 4 a půl měsíce. Jako každé aktivní štěně, potřebuje i on krmivo, které plně pokryje jeho nutriční potřeby v době vývoje.

 

Tia psí dáma s cilivým zažíváním, hledala delší dobu krmivo, které by jí vyhovovalo. Tento fakt byl důvodem proč se do našeho projektu přihlásili. Jaký byl výsledek po 4 týdnech?

 

Pšenice v krmivu KC byla příčinou její citlivé kůže, svědění a holých míst v srsti. Pojďme se podívat jak je na tom po 4 týdnech v projektu Naturo proměna.

 

Rio vyzkoušela v 4 týdenním projektu naši variantu pro seniory (s přidaným glukosaminem a chondroitinem. Její majitelka zaznamenala velké zlepšení v pohyblivosti. 

 

Billie má třináct let a mimo seniorských potíží se u ní rozvinula alergií na pšenici. V projektu Naturo proměna vyzkoušela bez obilnou dietu. Pojďme se podívat na změny které u Billie majitelka po 4 týdnech zpozorovala.

 

Představujeme Rolanda – když jsme se s ním poprvé setkali, bylo velmi obtížné potěšit jej jídlem. O 4 týdny později je Rolan mnohem šťatsnější. Podívejte se na jeho proměnu.