Náš příběh

NATURO 49262Přes více než 40 let vytváří naše rodinná firma Mackle vysoce kvalitní krmivo na své farmě, která se nachází v krásném hrabství Armagh v Severním Irsku.

Naše krásná krajina nám poskytuje jedny z nejkvalitnějších surovin na světě. Nepřetržitou dodávku čerstvého masa zaručuje, že jsme schopni produkovat vysoce výživné a chutné krmivo. Místní dodavatelé a místní zdroje ingrediencí nám umožňují poskytovat přirozeně zdravé jídlo pro vašeho domácího mazlíčka. Dodavatelé velkého množství drůbeže, jehněčího a rybího masa jsou v naší sousední lokalitě, což nám dává jedinečnou výhodu kdy se setkává místní původ a vysoké požadavky na kvalitu. Všechny námi použité ingredience jsou plně dohledatelné z farmy až do misky vašeho mazlíčka a my jsme hrdí na to, že v našich recepturách používáme převážně 100% irské a britské maso, světově proslulé kvality.

Náš sortiment Naturo je perfektně vyvážený a poskytuje výživnou stravu pro psy a kočky.

Naturo přírodní krmivo pro psy kombinuje základní proteiny, vlákninu a sacharidy, vitaminy a minerální látky, tuky a oleje pro vytvoření přirozeného a výživného krmiva pro vašeho psa. Novinkou v sortimentu je naprosto bez obilné Naturo mokré krmivo pro kočky složeno z 80% vysoce kvalitního masa s přidáním taurinu pro normální funkci srdce a zraku.

John and Holly

“Naší rodinnou filozofií vždy bylo podporovat celkové zdraví a udržovat zdravý trávicí systém domácího mazlíčka. Jsme velmi hrdí, že jsme mohli naše více než 40ti leté zkušenosti vložit do vytvoření tohoto vysoce kvalitního krmiva.“

John Mackle | Naturo zakladatel a výkonný ředitel.