Ingredience krmiva pro psy

ZÁKLADNÍ BÍLKOVINY: 2150110 LAMB

Naturo krmivo pro psy se vyznačuje vysokým podílem prémiových živočišných bílkovin. Všechny zdroje masných bílkovin pocházejí ze zvířat vhodných i pro lidskou spotřebu. Konzervy našeho tzv. vlhkého potravinářského sortimentu obsahují 60% masa z našich prvotních a druhotných zdrojů.

VÝHODY: Budování základů pro zdravý vývoj svalů.

Kuřecívynikající zdroj kvalitních bílkovin, které budují svaly a pomáhají udržet zdravou váhu.

Jehněčí lehce stravitelné a obsahuje vysokou hladinu základního minerálu, zinku. Jehněčí je důležité, aby se zabránilo nedostatku zinku, a tzv. dermatitidě u psů vyvolané tímto nedostatkem.

Lososlehce stravitelný, libový a plný vitamínů. Losos obsahuje omega 3 a omega 6 mastné kyseliny, které poskytují zdravou výživu pro kůži a srst, a podporují zdravé fungování srdce, vyvolané jejích nedostatkem.

Kachní – snadno stravitelné, alternativní zdroj masných bílkovin. Poskytuje dobrý zdroj vitamínů a minerálů. Ideální pro psy s intolerancí na běžné bílkoviny.

Krůtí Velice chutný, výborný zdroj bílkovin často používány v receptech pro starší psy

Lucas, snow 2nd attempt

VLÁKNINA A SACHARIDY:

Vláknina z rýže a zeleniny pomáhá udržovat zdravé střevní prostředí a sacharidy jsou navíc vynikajícím zdrojem metabolizovatelné energie pro psy. Pokud jsou komponenty rostlin správně vyvážené, jsou dobře stravitelné. Krmivo Naturo může také vždy nabídnout Bezobilné recepty pro psy.

VÝHODY: Energetické zdroje síly a vytrvalosti. 2150110 BROWN RICE

Hnědá rýžehypoalergenní zdroj vlákniny a energie, a ve formě vysoce stravitelného sacharidu je také jemnou potravou pro žaludek vašeho psa. Kvalita bílkovin je též dobrá, jelikož obsahuje poměrně velké množství aminokyseliny lysin.

Mrkevpřírodní zdroj Beta-karotenu, který pomáhá psům při produkci Vitamínu A a slouží jako antioxidant k předcházení nemocí a infekcí.

Sušený kořen čekanky stimuluje růst prospěšných bakterií v trávicím systému. Vysoce rozpustná součást vlákniny v dužině čekanky podporuje dobrou funkci střev.

Hráchvýznamný zdroj živin obsahující železo, vitamín A a K, plus hořčík a fosfor pro zdravou krev, kosti a svaly.

Brambory vysoký podíl sacharidů, jenž jsou vynikajícím zdrojem energie. Brambory také obsahují vlákninu, vitamin C, vitamin B komplex a železo.

Sušená Rajčatarajčata obsahují lykopen, což je silný antioxidant. Antioxidanty chrání buňky v těle před poškozením a posilují imunitní systém.

 

VITAMÍNY A MINERÁLY

Vyvážená, zdravá strava dodává nejen bílkoviny, tuky a sacharidy, ale zaměřuje se na vitamíny a životně důležité látky tak, aby byla zajištěna vynikající kombinace přírodních složek.

VÝHODY: Přispívá ke zdravému imunitnímu systému

Základní vitamíny – vitamíny A, D a E jsou dodávány v chráněné formě přispívající ke zdravému imunitnímu systému. Vitamin A je dobrý pro zrak, Vitamin D pomáhá tělu vstřebávat vápník na stavbu kostí a Vitamin E je v tucích rozpustný anti-oxidant posílující imunitní systém.2150110 TOMATO BASIL

Sušená bazalkaobsahuje Antioxidanty nezbytné pro optimální zdraví.

Sušená mořská řasa je dobrým zdrojem minerálů včetně draslíku, vápníku, hořčíku, železa a jódu.

Zinekdůležitý minerál pro udržení dobrého zdraví.

Mangan podporuje růst a rozvoj.

Selen posiluje imunitní systém.

Jódpodporuje metabolismus vašeho psa.

 

TUKY A OLEJE

Esenciální mastné kyseliny potřebné pro kosti, zuby, vlasy, srst, svaly a imunitní systém a také pro trávicí, rozmnožovací a kardiovaskulární funkce.

VÝHODY: Udržujte kůži a srst ve výborném stavu. 

Lososový olejobsahuje vysoké množství omega 3, který podporuje zdravou kůži a lesklou srst.

Slunečnicový olejs nízkým obsahem nasycených tuků, a bohatý na omega 6, který rovněž podporuje zdravou kůži a lesklou srst.

Hunting irish setter standing in the grass