O krmivu

Vysoká úroveň péče a pozornosti je věnována výrobě zdravých potravinářských výrobků pro domácí zvířata a to od příjmu surovin až po dodání k zákazníkům. Proces je auditována externě British Retail Consortium (BRC), takže si můžete být jisti, že naše systémy jakosti v souladu s nejlepšími, jak naše hodnocení A” potvrzuje.

V Naturo Pet Foods jsme se zavázali k získávání všechny používaných ingredience místně, tam, kde je to možné, a jsme schopni zajistit plnou sledovatelnost zpět na farmy našich renomovaných dodavatelů. Navíc se snažíme pečovat o životní prostředí – všechny naše obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelných materiálů.
Naturo Adult Salmon 400g
Všechno použité maso je zpracováváno na stejné úrovni jako to, které se používá pro lidskou spotřebu. Nepoužíváme v našich výrobcích nejedlé či špatně stravitelné živočišné produkty, činidla zvětšující objem nebo syntetické chemikálií.
Úzce spolupracujeme s předními odborníky na výživu s cílem zajistit aby naše receptury výslovně splňovaly nutriční potřeby vašeho domácího mazlíčka.

Doufáme, že si náš sortiment zdravé výživy pro psy a kočky oblíbíte stejně jako vaši čtyřnozí přátelé, my budeme vždy chránit zdraví a pohodu vašeho domácího mazlíčka prostřednictvím našich produktů ve všech jeho životních etapách.

NATURO 49159- pro web